אודותינו

פרחי ציון היא חנות שהוקמה מלפני  45 שנה ע”י אסתר ואיציק

אין אדם אחד בחולון שלא מכיר אותה ואוהב את סידורי הפרחים המיוחדים שאנו מכינים כל יום

מהזרים הקטנים לסידורים הגדולים והמיוחדים שאנו יודעים להכין מזרי כלה קישוטי רכב סידורי פרחים וזרים יפים מיוחדים וטריים

החנות נותנת מגוון רחב של שירותים ומשלוחים לכל רחבי הארץ  ובמרכז כמו ראשון לציון בת ים רחובות תל אביב אזור וכו….

הלקוחות שמגיעים אלינו הם לקוחות שההורים שלהם עשו את זר החתונה וקישוט לרכב מלפני 30 שנה

הזמנת ומשלוחי פרחים בתקופת החגים הגדולים, פסח וראש השנה. בתקופה זו אין כמעט אדם אשר לא רוצה לשמח את הקרובים לו, בין אם מדובר בחברים קרובים ובין אם מדובר בקרובי משפחה, ואין דרך טובה וקלה יותר לעשות זאת מאשר לשלוח להם זר פרחים עצום שכולו אומר חגיגיות, שמחה ולבביות.

אין צורך לעמוד ארוכות מול זר פרחים ולהתלבט האם המארחים אליהם אנו מגיעים לחג יאהבו אותו או לא, משום שכמובן שהתשובה על כך היא ברורה מאליה – הם יאהבו אותו. כאשר קונים חפץ מסוים לבית המצב הוא הרבה יותר מסובך משום שכמעט תמיד שנקנה קערה, אגרטל או כל כלי נוי אחר כנראה שהמקבל לא יאהב אותו ואחר כך יצטרך להטריח את עצמו לחנות על מנת להחליפו בדבר מה אחר.

משלוחי פרחים בחולון גם בתקופות נוספות ולא רק בתקופת החגים. למשל, כאשר מגיע ט”ו באב, חג האהבה הישראלי, או אז מתחילות לזרום בקשות למשלוחי פרחים בכל רחבי העיר והמרכז  הרי ידוע לכל כי משלוחי פרחים נחשבים לאחת המתנות הרומנטיות ביותר.

אין אישה, בכל גיל, שלא תשמח לקבל פרחים בחולון ולא תתרגש מהמחווה הרומנטית. גם נשים שמעניקות זר פרחים לגבר שלהן וודאי יוכלו לראות אותו מתרגש מהמחווה הרומנטית. גם Valentine’s Day, חג האהבה הלועזי, הוא חג שבו משלוחי פרחים בפרחי ציון  בחולון ובכל רחבי הארץ עובדים בו שעות נוספות על מנת לספק את הדרישה הנפלאה לרומנטיקה.

פרחים הם מתנה רומנטית נהדרת, הם מתאימים גם כמתנה בימים בהם זוגות חוגגים אירועים רומנטיים פרטיים דוגמת יום הנישואין שלהם או היום שבו הכירו לראשונה. גם אם לא חוגגים את יום הנישואין בדרך יקרה מאוד, כמו נסיעה לחו”ל או נסיעה לצימר בצפון, עדיין אפשר להפוך אותו לקסום ולמיוחד, ולהפריד אותו מימים אחרים, באמצעות משלוחי פרחים בלונים ושוקולדים מפרחי ציון בחולון.